Marka własna.

Twoja historia, nasza kawa

Coffee Zone oferuje najwyższej jakości świeżo palone kawy pod marką własną, przygotowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie komponowania i palenia mieszanek.

Oferta naszej palarni kawy obejmuje przygotowanie pod marką własną najwyższej jakości świeżo palonych kaw. Nasze kawy przygotowane są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie komponowania i palenia mieszanek.

Przygotowana przez nas oferta kierowana jest przede wszystkim do różnej wielkości operatorów z sektorów detalicznego oraz horeca, dla których marka własna jest niezwykle istotną częścią kreacji wizerunku i komunikowania swoich kompetencji w różnych kategoriach produktowych. Wprowadzenie marki własnej powoduje znaczące obniżenie kosztów zakupowych, a także dodatnie wpływa na budowę dodanej wartości firmy, szczególnie w ujęciu długookresowym.  

Dla zamówień o wysokich wolumenach nasza firma proponuje wyjątkowe foliowe opakowania z autorskimi projektami, które sprawią, że każde opakowanie będzie wyjątkowe i wyróżni się na tle wysoce konkurencyjnego rynku.

Nasi klienci to zarówno niewielkie firmy, jak i globalne korporacje, które coraz częściej wybierają kawę, jako firmowy upominek dla swoich klientów. Poprzez wybór kaw certyfikowanych, jak np. Fairtrade, czy Rainforest Alliance firmy coraz częściej realizują ideę Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR - Corporate Social Responsibility).

Dostępne formaty opakowań:
Kawa ziarnista
  • 250g, 500g, 1000g - opakowania stabilo wykonane na foliach wg indywidualnego projektu
  • 250g, 500g, 1000g - opakowanie typu stabilo na gotowych foliach z etykietą wg własnego projektu
  • 80-1000g - opakowania typu “pre-made” z etykietą własnego projektu
Kawa mielona
  • 80-250g - opakowania typu “pre-made”
  • 7g-14g - kawa bezkofeionowa w opakowaniach typu “pods”
Menu